Yunanca Yeminli Tercüme

Yunanca Yeminli Tercüme

Yunanca Yeminli Tercüme ve Yunanca Yeminli Çeviri Hizmeti

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana Yunanca yeminli tercüme ve Yunanca yeminli çeviri konusunda uzman ve profesyonel hizmet vermektedir.

Yunanca dünyanın eski dillerinden biri olup Türkiye ile olan coğrafi yakınlığı sebebiyle çok sayıda Yunanca Türkçe tercüme ve Yunanca Türkçe çeviri işlemi uygulanabilir. Yunanistan ve Güney Kıbrıs’ın resmi dili olan Yunanca Hint Avrupa dil ailesine sahip 4000 yıllık bir dildir.

Türkiye Yunanistan arasında kurulu olan ilişkilerin başında sanırım turizm gelmekte. Ticaret, eğitim, turizm, eğitim, siyaset, yerleşim amacıyla yoğun ilişkiler yaşanmaktadır. Bu ilişkiler doğrultusunda şirket kuruluşu Yunanca yeminli tercüme, vize Yunanca yeminli tercüme, tapu Yunanca tercüme gibi işlem talebinde bulunulmaktadır.

Yunanca yeminli tercüme ve Yunanca yeminli çeviri ihtiyacı Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi geniş tercüman, editör, kontrolörleri sayesinde profesyonelce yönetilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Yunanca yeminli tercümede fiyat, hız, kalite konusunda bir dünya markası halini almakta ve bu yolda yılların tecrübesi ve günümüz teknolojisi ile emin adımlarla ilerlemektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında Beyoğlu 25. Noterliği iş birliği ile Yunanca yeminli çeviri ve Yunanca noter yeminli çeviri konusunda gerekli desteği her alanda sağlamaktadır.

Yunanca yeminli tercüme ve Yunanca yeminli çeviri konusunda;

Nüfus Cüzdanı Tercümesi
Doğum Belgesi Tercümesi
İkametgah Tercümesi
Pasaport Tercümesi
Ehliyet Tercümesi
Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi
Sabıka Kaydı Tercümesi
Faaliyet Belgesi Tercümesi
İmza Sirküleri Tercümesi
Vergi Levhası Tercümesi
Vekaletname Tercümesi
Sicil Gazetesi Tercümesi
Ruhsat Tercümesi

Mahkeme Kararı Tercümesi
Maaş Bordrosu Tercümesi
Kaza Raporu Tercümesi
Dilekçe Tercümesi
Doktor Raporu Tercümesi
Rapor Tercümesi
Temyiz Belgesi Tercümesi
Diploma Tercümesi
Transkript Tercümesi
Tasdikname Tercümesi
Askerlik Belgesi Tercümesi
Tapu Tercümesi
Muvafakatname Tercümesi
Evlilik Cüzdanı Tercümesi
Sözleşme Tercümesi
İthalat İhracat Belgeleri Tercümesi
Apostil Tercümesi
Uygunluk Belgesi Tercümesi
Sertifika Tercümesi
Taahhütname Tercümesi

Gibi evrakların işlemleri yapılmaktadır.

Yunanistan Türkiye arasında gerçekleşen yoğun turizm hizmetlerinde tüm vize, ikamet, vatandaşlık hatta nikah işlemlerinde gerek Yunanca yeminli tercüme ve Yunanca noter onaylı çeviri konusunda tüm

Tüm ihtiyaç duyulan Yunanca yeminli tercüme işlemlerinde Perpa Ticaret Odası yeminli tercüme ve diğer hizmetler konusunda aranılan kaliteyi müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde profesyonel anlamda sunan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi sektörün lideri olarak EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında tekliften teslimata hizmet vermektedir.

Yunanca yeminli tercüme ve Yunanca yeminli çeviri konusunda daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.