Rusça Tercüme ve Rusça Çeviri

Rusça Tercüme ve Rusça Çeviri

Rusça Tercüme ve Rusça Çeviri Hizmeti

Rusça, Beyaz Rusça ve Ukraynaca ile birlikte Hint Avrupa dil ailesinin Slav dilleri grubunun Doğu Slav dilleri alt grubuna ait, Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden biri ve dünyanın en çok konuşulan 7. Dilidir. Rusça, Kiril alfabesi ile yazılmaktadır.

Rusça Türkçe- Türkçe Rusça Tercüme ve Çeviri Hizmet Alanları

Rusça, dünyanın birçok yerinde olduğu gibi ülkemizde de aktif ve yoğun kullanımı olan dillerden biridir. Bundan dolayı birçok alanda Rusça Türkçe-Türkçe Rusça tercüme ve çeviriye ihtiyaç duyulmaktadır.

Rusça Türkçe-Türkçe Rusça Teknik Tercüme ve Teknik Çeviri

Rusça Türkçe-Türkçe Rusça teknik tercüme ve teknik çeviri hizmeti tüm kullanım kılavuzu, el kitapçıkları, broşürler, CE belgeleri, kataloglar gibi evraklar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Teknik tercüme ve teknik çeviri yapılırken terimlerin doğru kullanılması, terminolojik bütünlük, kısa, açık ve sade cümlelerin kurulması gerekmektedir.

Rusça Türkçe-Türkçe Rusça Yeminli Tercüme ve Yeminli Çeviri

Vize, vatandaşlık, ikamet, şirket kuruluşu, eğitim, sicil tasdik ve buna benzer birçok konuda ve evraklarda Rusça Türkçe-Türkçe Rusça yeminli tercüme ve yeminli çeviri yapılmaktadır. Rusça yeminli tercüme ve Rusça yeminli çeviri, Türkçe Rusça- Rusça Türkçe yazılı ve sözlü çeviri yapabileceğini ispat edebilen ve noterlik makamında noter huzurunda yemin etmesi sonrası yemin zabıtı düzenlenir ve tercüman Rusça yeminli tercüman sıfatı alır. Yeminli tercüme yaptığı evrakları ıslak imza ve kaşeli olarak düzenler.

Rusça Türkçe-Türkçe Rusça Noter Onaylı Tercüme ve Noter Onaylı Çeviri

Müşteri talebi ya da kurum talebi doğrultusunda Rusça Türkçe-Türkçe Rusça yeminli tercüme ve yeminli çeviri olarak düzenlenen evrak noterde tasdik ettirilmesi sonrasında Rusça Türkçe-Türkçe Rusça noter onaylı tercüme ve noter onaylı çeviri halini alır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, tüm ekibi ile ilkeli, şeffaf, müşteri odaklı yaklaşımlarını uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme ve çeviri hizmeti ile birleştirerek yıllardır hizmetlerini sürdürmektedir.

Rusça Türkçe-Türkçe Rusça tercüme ve çeviri hizmetleri ile ilgili www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 21 45 21 numaralı whatsapp hattımızdan bilgi edinebilirsiniz.