Okmeydanı Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Okmeydanı Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Okmeydanı tercüme ve Okmeydanı çeviri, bireysel ve kurumsal müşteri talepleri doğrultusunda ortaya çıkmaktadır.

Okmeydanı, İstanbul’un Kağıthane ve Şişli ilçelerine bağlıdır. Fatih Sultan Mehmet döneminde okçuluk müsabakaları için kurduğu ok meydanı ve okçuluk tekkesi nedeniyle bu ismi almıştır. Okmeydanı, İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olup günümüzde modernleşme çalışmaları çok yoğun ve ilgi çeken bir ilçe olmasıyla birlikte bünyesinde bulundurduğu ticari faaliyetleri her geçen gün artırmaktadır.

Okmeydanı Teknik Tercüme ve Okmeydanı Teknik Çeviri 

Okmeydanı teknik tercüme ve Okmeydanı teknik çeviri işlemi kullanım kılavuzu, ÇED raporları, teknik şartnameler, ISO ve TSE belgesi, CE belgesi, TÜV sertifikası, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları, teknik şartnameler, ar ge raporları gibi evrakların tercümesine ihtiyaç duyulur. Cümle yapısı, terimlerin doğruluğu, terminolojik düzene dikkat edilerek konusunda uzman tercüman ve tercüme ekibi tarafından Okmeydanı teknik tercüme ve Okmeydanı teknik çeviri işlemi gerçekleştirilir.

Okmeydanı Hukuki Tercüme ve Okmeydanı Hukuki Çeviri

Hukuk sistemi tüm global ilişkilerin temelinde yer almaktadır. Bu nedenle vize, evlilik, boşanma, şirket kuruluşu, gayrimenkul alım satım, eğitim, turizm gibi birçok durumda Okmeydanı hukuki tercüme ve Okmeydanı hukuki çeviri yapılması gerekmektedir. Okmeydanı hukuki tercüme ve Okmeydanı hukuki çeviri yapılırken hukuki sistem farklılıkları, hukuki terminolojinin doğru ve yerinde kullanılması ve bu alanda eğitim ve deneyim sahibi tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Vekaletname, taahhütname, alım satım akdi, boşanma kararı, velayet davaları, dernek iç tüzüğü, genelgeler, taahhütname, kararname, ihbarname, beyanname, ihtarname, yönetmelikler, vergi evrakları, vasiyetler, mahkeme kararı, tapu, senet gibi evraklarda Okmeydanı hukuki tercüme ve Okmeydanı hukuki çeviri işlemi gerçekleştirilir.

Okmeydanı yeminli tercüme ve Okmeydanı Yeminli Çeviri

Okmeydanı yeminli tercüme ve Okmeydanı yeminli çeviri, pasaport, kimlik, diploma, sertifika, transkript, öğrenci belgesi, nüfus kayıt örneği, tapu, sözleşme, doğum belgesi, ölüm belgesi gibi evrakların yeminli tercümanlar tarafından yapılan ve kaşe imza yapılmasıdır. Öğrenci vizesi, çalışma vizesi, evlilik, boşanma, şirket kuruluşu, ortaklık, alım satım devir işlemlerinde Okmeydanı yeminli tercüme ve Okmeydanı yeminli çeviri ihtiyaç duyulmaktadır.

Okmeydanı noter onaylı tercüme ve Okmeydanı noter onaylı çeviri yapılması ise bazı resmi kurumlar tarafından talep edilerek yeminli tercüme ve yeminli çeviri yapılır. Okmeydanı noter onaylı tercüme ve Okmeydanı noter onaylı çeviri yeminli tercüman tarafından yapılan çevirinin onayından sonra noterlik makamında noter tarafından tasdik edilmesidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme ilk günden bu yana tüm çalışmalarında ilkeli ve etik değerlerini koruyarak ve uygun fiyat, kalite, hız ile birleştirerek hizmetini sürdürmektedir.

Okmeydanı yeminli tercüme, Okmeydanı tercüme, Okmeydanı çeviri, Perpa, Perpa Ticaret Merkezi tercüme hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.