Kağıthane Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Kağıthane Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Kağıthane tercüme ve Kağıthane çeviri hizmeti Kağıthane ve civarında bulunan bireysel ve kurumsal tüm müşterilere profesyonel hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Kağıthane tercüme ve Kağıthane çeviri Sarıyer, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Eyüpsultan ilçeleri ile çevrilidir. Kağıthane Deresi’nin eski adı Barbisos’tur ve Kağıthane kağıt imalathanelerinin bulunması nedeni ile bu adı almıştır. Zamanında kağıt imalathanelerinin dışında un değirmenleri, baruthanelerin bulunduğu ve düzlük kesimlerde cirit oyunları ve ok atışları için talim sahaları bulunmaktaydı. Kağıthane, İstabul’un Şişli ilçesine bağlı Merkez Bucağı’na bağlı köy statüsünde iken 1987 yılında Şişli ilçesinden ayrılarak ilçe ahlini almıştır. Kağıthane ilçesi bünyesinde Sadabad Kasrı, Kasr-ı Neşat & Kasr-ı Cenan, Çeşme-i Nur, Atiye Sultan Sarayı, Koşu Köşkü, II. Abdülhamit Çeşmesi, Aziziye Cami, İmrahor Kasrı, İmrahor Çeşmesi, Poligon Çeşmesi, Poligon Sarayı, II. Mahmud Nişantaşı, Karakolhane Koğuşu, Su Terazisi, Daye Hatun Sıbyan Mektebi, Tarihi Demiryolu, Silahtarağa Elektrik Santrali, Daye Hatun Cami, Kağıthane Açık Hava Müzesi, Kağıthane Şehir Müzesi gibi tarihi yapıları bünyesinde barındırmaktadır.

Kağıthane Teknik Tercüme ve Kağıthane Teknik Çeviri 

Kullanım kılavuzu, ÇED raporları, teknik şartnameler, ISO ve TSE belgesi, CE belgesi, TÜV sertifikası, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları, teknik şartnameler, ar ge raporları gibi evrakların Kağıthane teknik tercüme ve Kağıthane teknik çeviri işlemi gerçekleştirilir. Kağıthane teknik tercüme ve Kağıthane teknik çeviri işlemi gerçekleştirilirken teknik terim, teknik terminoloji ve cümle yapısına dikkat edilmeli ve teknik alanda yetkin tercüman ve editör tarafından çevrilmelidir.

Kağıthane Hukuki Tercüme ve Kağıthane Hukuki Çeviri

Kağıthane hukuki tercüme ve Kağıthane hukuki çeviri işlemleri vekaletname, taahhütname, alım satım akdi, boşanma kararı, velayet davaları, dernek iç tüzüğü, genelgeler, taahhütname, kararname, ihbarname, beyanname, ihtarname, yönetmelikler, vergi evrakları, vasiyetler, mahkeme kararı, tapu, senet gibi evraklarda gerçekleştirilir. Kağıthane hukuki tercüme ve Kağıthane hukuki çeviri işlemi yapılırken hukuk sistemi, terminoloji ve evrakın türüne bağlı olarak hukuk eğitimi almış deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır.

Kağıthane yeminli tercüme ve Kağıthane Yeminli Çeviri

Kağıthane yeminli tercüme ve Kağıthane yeminli çeviri işlemi yapılırken vize işlemleri, ikamet işlemleri, evlilik ve nikah işlemleri, şirket kuruluşları bigi birçok alanda ihtiyaç duyulur. Bu işlemler yapılırken noter huzurunda her iki dilde çeviri yapabileceğini ispat eden ve zabıt alan tercüman tarafından yapılan tercüme evrakına ıslak imza ve kaşe yapılması işlemidir. Pasaport, kimlik, ehliyet, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, sözleşme, doğum belgesi, ölüm belgesi, diploma, sertifika, transkript gibi evraklarda Kağıthane yeminli tercüme ve Kağıthane yeminli çeviri işlemi gerçekleştirlir.

Kağıthane noter onaylı tercüme ve Kağıthane noter onaylı çeviri işlemi ise bazı durumlarda yeminli tercüman onayını yeterli görmeyen resmi kurumlar tarafından talep edilerek hazırlanır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme kurulduğu günden bu yana tüm ilçelerde olduğu gibi Kağıthane tercüme ve Kağıthane çeviri hizmetinde de profesyonel ve etik yaklaşımını sürdürmekte ve Perpa Ticaret Merkezi adresinde uygun fiyatlı, kaliteli ve hızlı tercüme anlayışında hizmet vermektedir.

Kağıthane yeminli tercüme, Kağıthane tercüme, Kağıthane çeviri, Perpa, Perpa tercüme, Perpa Ticaret Merkezi tercüme hizmeti hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.