İtalyanca Yeminli Tercüme

İtalyanca Yeminli Tercüme

İtalyanca Yeminli Tercüme ve İtalyanca Yeminli Çeviri Hizmeti

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi profesyonel ve kaliteli hizmeti İtalyanca yeminli tercüme ve İtalyanca yeminli çeviri alanında da uygun fiyat, hız ve kalite üçlüsünü bir arada sunarak sektörün lideri olma yolunda hızla ilerliyor.

İtalyanca Tercüme ve İtalyanca Çeviri Projeleri Nasıl Ücretlendirilir?

Tercüme sektöründe yazılı çeviri evrakları dosya türüne göre sayfa sayısı ve boşluksuz 1000 karakter sayısı üzerinden hesaplama yapılmaktadır. İtalyanca Türkçe tercüme ya da İtalyanca İngilizce tercüme ve çeviri evrakları aynı şekilde hesaplanmakta ve alanında uzman tercüman, editör ve kontrolör tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca tüm tercüme dosyalarında olduğu gibi tercüme noter tasdik işlemlerinin ücret tarifesi yeminli tercüme bürosu tarafından ya da noterlik makamı tarafından bildirilmektedir.

Bunun dışında İtalyanca yeminli tercüme evrakları tercüme masrafları dışında tasdik işlemleri için herhangi bir ücret talep edilmektedir.

İtalyanca Yeminli Tercüme ve İtalyanca Yeminli Çeviri Nasıl Yapılır?

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm tercüme ve çeviri prosesini tekliften teslimata EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında gerçekleştirmektedir.

İtalyanca yeminli tercüme ya da İtalyanca yeminli çeviri yapılacak evrakların orijinali İtalyanca yeminli tercüme ofisi olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketine teslim edilir.

Yılların deneyim ve tecrübesine sahip Beyoğlu 25. Noterliği zabıtlı İtalyanca yeminli tercüman tarafından evrakların öncelikle dijital ortamda İtalyanca tercüme ve İtalyanca çevirisi yapılmaktadır.

İtalyanca yeminli tercüme ve İtalyanca yeminli çeviri işlemi yapılan evraklar anadil düzeyinde dil bilgisine sahip editör ve kontrolör tarafından kontrolleri ve düzenlemesi yapılır.

Dijital ortamda işlemleri tamamlanan evrakın çıktısı alınır ve İtalyanca yeminli tercüman tarafından ıslak imzalı ve kaşeli olarak hazırlanır.

İtalyanca yeminli tercüme ve İtalyanca yeminli çeviri evrakı müşteri talebine göre istenilen nüsha sayısınca düzenlenir.

İtalyanca noter yeminli tercüme ya da İtalyanca noter onaylı çeviri işlemi ise birey ya da kurum talebi sonrası İtalyanca yeminli tercüme evrakının noterlik makamında noter tarafından tasdik edilmesi ile gerçekleşir.

İtalyanca Tercüme ve İtalyanca Çeviri Terminolojileri Nelerdir?

Sağlık sorunları ya da çeşitli sebeplerle sağlık turizmi konusunda yurt dışında ya da yurt dışından Türkiye’ye gelen yabancı uyruklu vatandaşların sağlık raporu, MR ve tomografi sonucu, laboratuvar sonuçları gibi çok sayıda evrakın İtalyanca tıbbi tercüme ve İtalyanca tıbbi çeviri işlemleri yapılmaktadır.

Katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, makine ve cihazların broşürleri, TÜV sertifikası, makine ve cihazların katalogları, ISO ve TSE belgeleri, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları kullanım kılavuzları, bilgisayar ve teknik eğitim setleri, teknik belgeler, hakediş ve fizibilite raporları, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporları gibi evrakların teknik alanda faaliyet gösteren ya da dış ticaret yapan firmaların talepleri doğrultusunda İtalyanca teknik tercüme ya da İtalyanca teknik çeviri olarak düzenlenmektedir.

Vize Evrakları İtalyanca Tercüme İşlemleri Nelerdir?

İtalya vize işlemleri ile ilgili en detaylı ve net bilgi Konsolosluktan edinilmektedir. İtalya vizesi için alınan tüm evraklar apostil şerhi yaptırılmalıdır. Apostil şerhi yapılan tüm evraklar İtalyanca yeminli tercüme bürosu tarafından İtalyanca yeminli tercüme ve İtalyanca yeminli çeviri olarak hazırlanır. Sonrasında İtalyanca yeminli tercüme şeklinde hazırlanan evraklar noterde tasdik edilerek İtalyanca noter yeminli tercüme olarak düzenlenir ve ardından apostil şerhi yapılır.

İtalyanca Yeminli Tercüme Evrakları Nelerdir?

Vize, vatandaşlık, ikamet, eğitim, iş vb alanlarda nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütname gibi evrakların İtalyanca yeminli tercüme ya da İtalyanca noter onaylı tercüme işlemleri yapılmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana İtalyanca tercüme ve İtalyanca çeviri konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını Perpa Ticaret Merkezi’nde yürütmektedir.

İtalyanca yeminli tercüme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.