İspanyolca Yeminli Tercüme

İspanyolca Yeminli Tercüme

İspanyolca Yeminli Tercüme ve İspanyolca Yeminli Çeviri Hizmeti

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana İspanyolca yeminli tercüme ve İspanyolca yeminli çeviri konusunda EN 15038 kalitesiyle hizmet vermektedir.

İspanyolca Yeminli Tercüme Nedir?

Yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemi en az iki dilde yazılı ve sözlü olarak tercüme yapabilen tercümanın noterlik makamından zabıt çıkarmasının ardından yeminli tercüman sıfatı altında evrakların çeviri işleminin tamamlanmasının ardından ıslak imza ve kaşe yapmasıdır.

Yeminli Tercüme Ne İfade Eder?

Resmi bir evrakın tercüme ve çeviri işleminin ardından çevirinin aslına uygun yapıldığını ve çevirinin doğruluğunu tasdik ederek tercüme evrakının resmiyet kazanmasıdır.

İspanyolca yeminli tercüme ve İspanyolca yeminli çeviri işlemi nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütname gibi resmi evraklara hazırlanmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşteri odaklı yaklaşımı doğrultusunda müşterilerine yılların deneyimi ve bugünün teknolojisini bir arada sunmaktadır. Son teknolojiye sahip proje takip sistemi sayesinde şeffaflık ve kaliteyi bir arada sunabilmektedir.

Yıllardır tüm projelerini tekliften teslimata EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında sürdüren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İstanbul Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında hizmet vermektedir.

İspanyolca yeminli tercüme ya da İspanyolca noter yeminli tercüme işlemlerini Beyoğlu 25. Noterliği kapsamında anlık ve sorunsuz sağlayabilmektedir.

İspanyolca Noter Onaylı Çeviride Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İspanyolca yeminli tercüme ya da İspanyolca yeminli tercüme yapılacak evrakın resmi belge olması gerekmektedir. Belgenin doğruluğu ve gerçekliğinin önemi açısından İspanyolca yeminli tercüme bürosuna evrakın aslı ibraz edilmelidir. Noter tasdiki sırasında da evrakın orijinali notere iletilir.

Özel bilgilerin ya da kimlik bilgilerinin İspanyolca yeminli tercüme sırasında doğru ve eksiksiz aktarılması büyük önem arz etmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm tercüme projelerinde olduğu gibi İspanyolca yeminli tercüme ve İspanyolca yeminli çeviri projelerini de çoklu kontrol sistemi üzerinden gerçekleştirmektedir. Özellikle noter yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemleri uzman yeminli tercüman tarafından yapılır. Sonrasında anadil düzeyinde dil bilgisine sahip editör ve kontrolörler tarafından birkaç aşamalı kontrolleri sağlanarak teslim edilir.

İspanyolca dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri olup İngilizce İspanyolca tercüme ve çeviri işlemi uluslararası alanda en çok tercih edilen dil çiftleri arasında yer alır.

İspanyolca Tercüme ve İspanyolca Çeviri Yapılan Alanlar Nelerdir?

Vize, vatandaşlık, ikamet, şirket kuruluşu, evlilik, iş, ortaklık, üretim, ticaret, lojistik, tıp gibi birçok alanda İspanyolca Tercüme ve İspanyolca çeviri yapılmaktadır. İspanyolca tercüme ve İspanyolca çeviri projeleri terminolojilerine göre kategorize edilerek o alanda uzman tercüme ekibi tarafından işlem görür.

İspanyolca yeminli tercüme ve İspanyolca yeminli çeviri konusunda daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.