İngilizce Yeminli Tercüme Hizmetimiz

İngilizce Yeminli Tercüme Hizmetimiz

İngilizce Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm dillerde ve tüm terminolojilerde olduğu gibi İngilizce Türkçe- Türkçe İngilizce yeminli tercüme ve yeminli çeviri hizmetinde de ilk günden bu yana profesyonel hizmet sunmaktadır.

İngilizce, dünya dili olması sebebiyle çok yoğun tercüme ve çeviri hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Vize, vatandaşlık, ikamet, tapu, iş, çalışma, evlilik, mahkeme, şirket kuruluşu ve daha birçok konuda İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri hizmeti sağlanmaktadır. İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri kapsamında nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika gibi evrakların işlemleri gerçekleştirilmektedir.

İngilizce Türkçe- Türkçe İngilizce yeminli tercüme ve yeminli çeviri; Yeminli tercüman tarafından tercümesi yapılan evrakın çıktısı alınarak tercümenin doğru ve kaynak metne bağlı olarak çevrildiğini ıslak imza ve kaşe yapılarak tasdik edilmesidir.

İngilizce yeminli tercüman; İngilizce Türkçe arasında yazılı ve sözlü tercüme yapabileceğini lisans diploması ve transkript ile ibraz edebilen ve noterlik makamında noter huzurunda yemin ederek yemin zabıtı ve İngilizce yeminli tercüman unvanı alır.

Şirket Kuruluşunda İngilizce Yeminli Tercüme ve İngilizce Yeminli Çeviri

Perpa Ticaret Sicil Müdürlüğü ve diğer şubelerde yabancı sermayeli ya da yabancı ortaklı şirket kuruluşları sırasında yabancı uyruklu kişi ile birlikte İngilizce yeminli tercüman bulunması ve sözlü İngilizce yeminli tercüme işlemini taraflar arasında Perpa İstanbul Ticaret Odası ve Perpa Ticaret Sicil Müdürlüğü ya da diğer şubelerinde gerçekleştirmelidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Perpa Ticaret Merkezi A blok 1184 numaralı ofisinde Perpa İTO ve Beyoğlu 25. Noterliği’nde ihtiyaç duyulan tüm İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri işlemlerinde anlık çözümler sunuyor.

Vize, İkamet, Vatandaşlık, Nikah İşlemlerinde Okeanos Tercüme Farkı

Bir ülkede yabancı olmanın yaşattığı zorluklardan biri yeni hayatınız ile eski hayatınız arasında sağlamak zorunda olduğunu çok sayıda prosedür ve buna bağlı olarak tercüme ve çeviri işlemleridir. Bu bağlamda Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme yılların vermiş olduğu deneyim ile müşterilerini prosedür ile yönlendirerek akıllarındaki soru işaretlerine yanıt vermekte, İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri hizmetinde etik ve ilkeli yaklaşımlarını kalite ile taçlandırmaktadır. Bireysel ve kurumsal tüm İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri hizmetini vize, vatandaşlık, nikah, ikamet gibi işlemlerde sorunsuz ve eksiksiz sağlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirket merkezinin bulunduğu Perpa Ticaret Merkezi’nde tüm işlemlerde profesyonel İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi etik, ilke ve değerlerine bağlı yaklaşımını uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme politikası ile birlikte İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri hizmetinde başarılı projelere imza atarak ortaya koymaktadır.

İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri hizmeti hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.