İngilizce Yeminli Tercüme

İngilizce Yeminli Tercüme

İngilizce Yeminli Tercüme

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi resmi kurumlarda yapılması gereken İngilizce yeminli tercüme hizmetlerinde dünya standartlarında kaliteyi uygun fiyatla sunma başarısını elde etmiş zirvenin tek adresidir.

Bütün dünyanın ilk tercihi olan dillerin başında gelen İngilizce adına Türkiye’de yapılan tüm İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri işlemlerinde sektörün lider markası olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi geniş ve profesyonel ekibi ile yoluna devam etmektedir.

Ticaret, tıp, eğitim, hukuk, bilim, bilişim, seyahat gibi bütün konularda resmi makamlarda ve kamu kurum ve kuruluşlarında yabancı vatandaşların yanında yeminli sözlü tercüman getirilmesi gereklidir. Taraflar ile görevliler arasında yeminli sözlü tercüme yapılması ve konuşulanları aktarması gerekmektedir.

Örneğin şirket kuruluşu için Perpa Ticaret Odası ya da diğer şubelerde şirket kuruluş işlemlerinde sözlü İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri yapılması için yeminli tercüman gereklidir. Yeminli tercüman, memur ve yabancı mükellef arasında gerçekleşen konuşmaların İngilizce yeminli çeviri ve İngilizce yeminli tercüme işlemini yerine getirir.

Dış Ticarette İngilizce Yeminli Tercümenin Adresi Okeanos

Uluslararası faaliyet gösteren şirketlerin işlemlerinde çok sayıda yabancı doküman çevirisi gerekir. İthalat ve ihracat yapan firmaların web sitelerinden başlayarak, gümrük evrakları, sözleşmeler, ihale dosyaları, lojistik evrakları, ürüne dair evrakların İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çevirisi gerekmektedir.

Yasa ve yönetmeliklere uygun olarak bu dokümanların İngilizce yeminli tercüme işlemi anadil düzeyinde dil bilgisine sahip ve noterlik makamına bağlı İngilizce yeminli tercümanlar tarafından işlemi gerçekleştirilmektedir.

İngilizce tercüme ve İngilizce çeviri işlemi gerçekleştirilen evraka resmiyet kazandırmak adına İngilizce yeminli tercüman tarafından kaşe ve imza yapılmaktadır.

İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri evrakları resmi kabul edilmesi sebebiyle sorumluluk düzeyi yüksek evraklardır. Bu sebeple dikkatli ve profesyonel bir ekip tarafınca yapılmalıdır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi edindiği kalite standartları kapsamında düzenli denetimlere tabi olmaktadır. Tercüman kalite ve performansının da değerlendirildiği ve bu sebeple büyük bir titizlikle oluşturulan ekip sayesinde kaliteli İngilizce yemini tercüme ve kaliteli İngilizce yeminli çeviri projelerine imza atmaktadır.

Başarının ekip işi olduğunun bilincinde olan Okeanos büyük bir dikkatle oluşturduğu geniş kadrosu ile sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Sözleşmeler, taraflar arasında imzalanan resmi ve yasal yaptırımları olan evraklardır. İmzalanan sözleşme uluslararası platformda gerçekleşiyor ise en az iki dilli olarak hazırlanmaktadır. Sözleşmelerin İngilizce versiyonlarının yeminli tercüman kaşeli olarak düzenlenmesi de sözleşmenin tercüme nüshasının da resmiyet kazanmasını sağlar.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana uygun fiyat, kalite ve hızlı İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri işlemlerini etik değerleri çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme kurulduğu günden bu yana Perpa çatısı altında Beyoğlu 25. Noterlik dairesi ile anlaşmalı olarak İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri projelerinde anlık çözümler sunmaktadır.

Perpa Ticaret Odası, Perpa Ticaret Sicil Müdürlüğü başta olmak üzere tüm yazılı ya da sözlü İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri projelerinde müşteri odaklı yaklaşımı ile kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktadır. 

Nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütnameler gibi belgelerin özellikle vize işlemlerinde İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri işlemi gerçekleştirilir. Vize evraklarında eksiksiz, kaliteli, hızlı ve uygun bütçeli yaklaşımlarını sürdüren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi sayesinde evraklarınız profesyonel olarak hazırlanmaktadır.

İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.