Fuar Tercümanlığı

Fuar Tercümanlığı

Fuar Tercümanlığı

Fuar tercümanlığı; Global düzeyde düzenlenen ya da yabancı katılımcıların bulunduğu fuarlarda fimaların talepleri üzerine sözlü fuar tercümanı fuar organizasyonu boyunca tercüme yapacağı standta görev almaktadır.

Fuarlar iş dünyası için kaçınılmaz fırsatlardır. Üreticiler, tedarikçiler ve tüketicilerin bir araya geldiği fuar organizasyonları sektörel gelişmeler, son teknoloji ve güncellemeler ve networking açısından oldukça önem arz etmektedir. Sektör önde gelenleri fuarların öneminin bilincinde olup tüm fuar organizasyonları öncesi detaylı ve özenli hazırlıklar yürütürler.

Fuarlar belirli periyotlarla belirli dönemlerde düzenlenir ve çoğunlukla yabancı katılımcı ve ziyaretçilerin olduğu global çapta gerçekleşir. Bu büyük organizasyonlarda yabancı dil desteğine ihtiyaç duyan firmalar fuar organizasyonları boyunca stantta görev yapacak ve yabancı ziyaretçilerle iletişimi sağlayacak tercümanlara ihtiyaç duyarlar.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi fuar tercümanlığı hizmetine ihtiyaç duyan tüm firmalara yabancı dilde fuar tercümanı hizmeti sunmaktadır. Fuar organizasyonlarının değerini ve öneminin farkında olan ve her fırsatta organizasyonlarda katılımcı olarak yer alan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme kurulduğu günden bu yana etik değerleri çerçevesinde uygun fiyatlı, kaliteli ve hızlı tercüme hizmeti sunmaya devam etmektedir. Tüm fuar organizasyonlarında müşterilerinin talepleri doğrultusunda gerekli planlamaları süratle yapar ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini sürdürür.

Fuar tercümanlığı, fuar tercümanı ve fuar tercümesi hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan veya 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.