Finansal Tercüme ve Finansal Çeviri

Finansal Tercüme ve Finansal Çeviri

Finansal Tercüme ve Finansal Çeviri

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yurtdışına açılan firma sayısı her geçen gün artmaktadır. Yurtdışı pazara açılan her firma şirket kuruluşu, ortaklık, şubeleşme gibi işlemler sırasında finans kayıtlarının finansal tercme ve finansal çeviri işlemine ihtiyaç duymaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme finansal terminolojiye hakim deneyimli tercüme ekibi ile finansal tercüme ve finansal çeviri projelerinde firmalara hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır.

Finansal tercüme ve finansal çeviri işlemi gerçekleştirilirken terimlerin doğruluğu ve tutarlı olması, rakamlar, değerler, formüller, grafik ve tablolar en az cümlelerin doğruluğu kadar büyük önem taşımaktadır.

Mali tablo analizleri, sigorta belgeleri, bilançolar, finansal analiz raporları, banka raporları, hesap planları gibi evraklar finansal tercüme ve finansal çeviri kapsamında ele alınmaktadır. Finansal tercüme çalışması yürütecek olan tercüman her iki dilde terminolojiye hakim, terimleri doğru kullanabilen kişiler olmalıdır.

Finansal tercüme ve finansal çeviri evrakları müşteri talepleri doğrultusunda yeminli finansal tercüme ya da noter onaylı finansal çeviri olarak da onaylı olarak da sunulmaktadır.

Finansal tercüme ve finansal çeviri projeleriniz için info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da www.okeanstercume.com.tr web sitemizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzda ve 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.