Editörden...

Editörden...

Editörden…

Sararan yapraklarla birlikte yeni bir döneme giriyoruz. Şezlongları, mavi deniz, beyaz kumlar ve sıcacık yaz akşamlarını geride bıraktığımız şu günlerde miniklerin beslenme çantaları ve okul telaşları, iş ve sektör trafiği, kısalan gün ve uzayan gece ile başlayan kış hazırlıkları…

Anasınıfına başlayan ve eğitim hayatına ilk adımını atma heyecanı yaşayan miniklerin yanı sıra, gençlik yıllarının en güzel döneminde bulunan üniversitelilerin kariyer planları ve belki yurt dışı hayalleri.

Gelişen teknoloji ile daha küçük bir hal alan dünyayı görmek, gezmek ve keşfetmek isteyen kişi sayısı her geçen gün artıyor. Değişiyoruz ve değiştiriyoruz, artık tüm dünyada aynı dili konuşmayı hedefliyoruz. Bu nedenle Çeviri Çözümleri olarak dil farkını ortadan kaldırıyor, iletişim ve yaşamın sınırlarla sınırlı kalmaması için elimizden geleni sağlıyoruz.

Çeviri Çözümleri olarak yılların bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde iki farklı dilin tek bir noktada buluştuğu her durumda müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. İstediğinizden daha fazlası ile gereklilik, ihtiyaç ve taleplerinize yanıt veriyoruz.

Tercüme dillerin ve kültürlerin tek bir noktada uzlaşmasıdır. Aynı konuya farklı coğrafyalarda ve farklı dillerde hakim olmak demektir.

Tercüme demek bir şairin en güzel mısralarında buluşmak demek, dünya klasikleri arasında gezinmek ya da Notre Dame De Paris çevirisinde “Belle” kelimesinin karşılığını bildikten sonra içimizden defalarca tekrar etmek demek.

Sonra bazen tekne yaparız; tek tek açıklarken her bir parçasını, birleştirip tekne gezintisine çıkarız. Sözleşme çevirir ortaklıkların inşasına vesile oluruz. Kültür yayar tercüme bazen, bazen teknik donanım, bazen tıp terminolojisinde sağlığın evrenselleşmesini sağlar.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin Çeviri Çözümleri markası olarak farklı dillerdeki serüvenlerimize devam etmekteyiz.

Serüvenimizin her aşamasında müşteri memnuniyetinin yanı sıra çalışan memnuniyetini de hedefleyen Çeviri Çözümleri kalite, güven ve şeffaflık konusunda sektör lideri markalar arasında yer almaktadır.

Geniş tercüman ve editör ağı ile tüm dillerde ve tüm terminolojilerde hizmet veren Çeviri Çözümleri olarak teknoloji ile yılların deneyimini bir araya getirdik. Teknolojinin tercüme sektörüne olan yansıması ve buna bağlı olarak değişen işleyiş, yazılım ve uygulamaları dünya genelinde takip ederek analiz ediyoruz.

Çeviri Çözümleri Çeviride Süresiz Garanti Sağlar…

Çeviri Çözümleri markası olarak bünyemizde gerçekleştirilen tüm tercüme projelerinde süresiz garanti sağlıyoruz.

Tercüme ve çeviri hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için, Okeanos Tercüme www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.