Acil Tercüme ve Acil Çeviri

Acil Tercüme ve Acil Çeviri

Acil Tercüme ve Acil Çeviri Hizmetleri

Globalleşen dünyada ulaşım, iletişim ve teknolojinin bu denli hızlı ilerleyişi insanların hayat akışlarını da hızlandırmak gibi bir etki yarattı. Bu bağlamda iş dünyası hızlı akış sürecinde eksiksiz ve sorunsuz işleyişlerini yerine getirme anlayışını sürdürebilmeyi hedeflemektedir. Bazen bir ihale hazırlık sürecinde, bazen bir gümrük işleminde, ya da planlanan bir durumda son dakika bu akışı bozma tehditi yaratan tercüme ve çeviri işlemleri acil tercüme ve acil çeviri hizmeti ile çözüme kavuşmaktadır.

Birey ya da kurumların son anda ortaya çıkan tüm acil tercüme ve acil çeviri işlemlerine Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi diğer tüm konularda olduğu gibi profesyonel ve sorunsuz hizmet anlayaşını bu noktada da sürdürmektedir.

Acil Teknik Tercüme ve Acil Teknik Çeviri

Teknik faaliyet alanlarında son anda ortaya çıkan gümrük evrakları, kullanım kılavuzları, şartnameler, web siteleri tercüme işlemleri gibi birçok konuda acil teknik tercüme ve acil teknik çeviri hizmeti yer almaktadır. Acil teknik tercüme ve acil teknik çeviri işlemi gerçekleştirilirken teknik terimlerin doğruluğu, terminolojik bütünlük ve cümlelerin doğru ve yerinde net, anlaşılır ve kısa ifadeler şeklinde olmasına dikkat edilmelidir. Acil teknik tercüme ve acil teknik çeviri işlemi alanında uzman deneyimli tercüman ve editörün aynı anda hareket etmesi ile sağlanarak müşterinin talep ettiği zamanda sorunsuz ve eksiksiz çeviri teslim edilmesini sağlamaktadır.

Acil Tıbbi Tercüme ve Acil Tıbbi Çeviri

Son anda ortaya çıkan sağlık veya tıbbi nedenlerden dolayı ya da planlanmamış ve öngörülemeyen nedenlerden dolayı acil tıbbi tercüme ve acil tıbbi çeviriye ihtiyaç duyulmaktadır. Sağlık raporları, anamnez, epikriz raporları, labratuar ve MR sonuçları, ameliyat raporları ve daha birçok evrakın acil tıbbi tercüme ve acil tıbbi çeviri işlemi gerçekleştirilir.

Acil Hukuki Tercüme ve Acil Hukuki Çeviri

Mahkeme, adliye, savcılık, gibi kamu kurumları işlemlerinde ya da ortaklık, şirket kuruluşu, devir ya da franchising vb ticari faaliyetlere bağlı bulunarak acil hukuki tercüme ve acil hukuki çeviri hizmeti sağlanır. Acil hukuki tercüme ve acil hukuki çeviri işlemlerinde evrakın acil olmasının yanı sıra çevrilecek dilie bağlı coğrafyanın hukuk sistemi, evrakın türü ve çevrilecek dil gibi birçok unsur büyük önem taşır. Acil hukuki tercüme ve acil hukuki çeviri işlemlerinde hukuki tercümanın yeteneği ve profesyonelliği çok büyük önem taşımaktadır. Hukuki terminolojinin bu denli spesfik ve ağır bi anlatım dili kullanılması ve sağlıklı çeviri işleminin çok kısıtlı sürelerde gerçekleşecek olması nedeniyle tercüman, editör ve kontrolör aynı dosya üzerinde eş zamanlı olarak ilerlemektedir.

Acil Yeminli Tercüme ve Acil Yeminli Çeviri

Konsolosluk, vatandaşlık, vize, ikamet, nikah gibi işlemler sırasında son anda ortaya çıkan daha öncesinde planlanmamış olan acil yeminli tercüme ve acil yeminli çeviri işlemi yeminli tercüman tarafından büyük bir titizlilikle gerçekleştirilmektedir. Acil yeminli tercüme ve acil yeminli çeviri evrakının önemi birey ve kurum açısından ciddi önem taşıdığı için büyük bir dikkatle yapılmaktadır.

Acil noter onaylı tercüme ve acil noter onaylı çeviri işlemi ise yeminli tercüman tarafından tercüme işlemi sonrasında ıslak imza ve kaşe yaptığı evrakın noterlik makamında noter tarafından tasdik edilmesidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik, ilkeli, şeffaf ve profesyonel yaklaşımlarını kalite, uygun fiyat ve hızlı tercüme hizmeti ile tek bir potada birleştirerek bireysel ve kurumsal müşterilerine yıllardır başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Acil tercüme ve acil çeviri hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.